Uniunea Artiştilor Plastici din România vă invită joi, 12 decembrie, orele 18.00, la Galeria Simeza, la vernisajul expoziţiei „…De Iarnă”. Vă aşteptăm cu drag!
Invitatie Expozitia "…De Iarna", Galeria Simeza
You Might Also Like
Trupa Taxi la ”Thursday Night Live” – O petrecere marca HangOver –
Şansă nesperată pentru fanii K Pop: Încă 50 de bilete VIP pentru concertul LED Apple!
