Invitatie Expozitia "…De Iarna", Galeria Simeza

Uniunea Artiştilor Plastici din România vă invită joi, 12 decembrie, orele 18.00, la Galeria Simeza, la vernisajul expoziţiei „…De Iarnă”. Vă aşteptăm cu drag!

www.facebook.com/uniuneaartistilor.plastici

Lasă un răspuns